بروزرسانی : 1398/11/30
جستجو
Menu

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان هرمزگان

مدیر کل بیمه سلامت استان هرمزگان استان هرمزگان تجلیل شد

15بازدید
بهمن 16, 1398

در همایش پدافند غیرعامل که به مناسبت دهه فجر برگزار شد ، از مدیر کل بیمه سلامت استان هرمزگان به دلیل اینکه نقش موثر و ارزشمندی دراجرای برنامه ها و فعالیت های بسیج کارمندی آن سازمان داشته است، قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت، در همایش پدافند غیرعامل و مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان فعال و نخبه دستگاه‌های اجرایی استان که درپانزدهمین روز از دهه مبارک فجر سال98  با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان، اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) و مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد، از علی علیزاده مدیر کل بیمه سلامت ، علی اکبر حسام معاون خدمات سلامت ، توران جباری مسئول روابط عمومی بیمه سلامت  هرمزگان تقدیر شد.

مدیر کل بیمه سلامت  هرمزگان به دلیل اینکه نقش موثر و ارزشمندی دراجرای برنامه ها و فعالیت های بسیج کارمندی آن سازمان داشته با اهدای لوحی از سوی استاندار هرمزگان و  فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از وی قدردانی شد که متن لوح به شرح زیر می باشد:

برادر بسیجی جناب آقای دکتر علی علیزاده

مدیر کل بیمه سلامت استان هرمزگان

سلام علیکم

بسیج شجره طیبه ای است که در سایه آن رویش های فرآیند انقلاب اسلامی پدید آمده و همواره در عرصه های کار و جهاد و شهادت خوش درخشیده است . حضور بسیجیان با نشاط و پرشور در عرصه های علمی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و خلق حماسه های جاوید و ماندگار آنان در میدان های مبارزه با استکبار جهانی به ویژه دوران دفاع مقدس گواه بر عشق و علاقه آنان به امام، رهبری و پاسداری برای حفظ نظام، اسلام و انقلاب بوده و خواهد بود.

ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای والا مقام به ویژه 1500 شهید استان هرمزگان ، بدینوسیله از زحمات شایسته جنابعالی که نقش موثر و ارزشمندی دراجرای برنامه ها و فعالیت های بسیج کارمندی آن اداره کل ایفا نموده اید تقدیر و تشکر به عمل می آید . از درگاه خداوند متعال سعادت، دوام و توفیق شما و خانواده محترم را در دفاع از اسلام عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی در سالی که مزین به نام حمایت از رونق تولید است، تحت رهبری حکیمانه فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت می نماییم

print