بروزرسانی : 1399/09/11 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

با حضور مهندس موهبتی افتتاح شد؛

ساختمان جدید اداره کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی

1841بازدید
تیر 05, 1399

ساختمان جدید اداره کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی با حضور طاهر موهبتی، سرپرست سازمان بیمه سلامت، محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی، محمدحسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی و احمد محرم‌زاده، نماینده اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

 به گزارش خبرنگار آی هینا؛ مدیر کل بیمه سلامت استان در آئین افتتاح ساختمان اداری جدید این اداره کل ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی مجموعه گفت: در واگذاری زمین ساختمان جدید بیمه سلامت ما با مشکلات و موانع زیادی مواجه بودیم اما با پیگیری های مستمر توانستیم در نهایت این زمین را که در بهترین نقطه شهر از نظر آب و هوایی قرار دارد، به دست بیاوریم.
وحید مجیدی ادامه داد: عملیات اجرایی این ساختمان از سال 96 آغاز شد، اما به دلیل نوسانات ارز پیمانکار اول پروژه قادر به ادامه کار نشد، در نتیجه به یک وقفه 7 ماهه روبرو شدیم، بعد از این مدت پیمانکار دوم توانست پروژه را به خوبی مدیریت کند و در نهایت در کل بعد از 27 ماه شاهد افتتاح ساختمان جدید هستیم.
وی افزود: ساختمان جدید در زمینی به مساحت هفت هزار و 800 متر مربع، با زیربنایی بالغ بر دو هزار و 200 متر مربع در 7 طبقه، در بهترین نقطه شهر تبریز واقع در ائل گولی ساخته شده است و در ساختمان جدید نه تنها کمبود فضا وجود ندارد، بلکه به دلیل داشتن پارکینگ اختصاصی دیگر شرمنده مراجعان نخواهیم شد. علاوه بر این دارای فضای آمفی تئاتر با ظرفیت ۱۹۲ نفر با طراحی بسیار مناسب و عالی می باشد.
مجیدی با بیان اینکه هنگام ورود به اداره کل بیمه سلامت تنها چهار شهرستان تبریز، اهر، مراغه و میانه دارای ساختمان های ملکی بودند، گفت: یکی از اولویت های من از لحظه ورود به این سمت، افزایش ساختمان های ملکی بیمه سلامت بود و طی این مدت توانستیم در جلفا، هریس، کلیبر، ملکان، چاراویماق، عجبشیر، خداآفرین و سراب ساختمان احداث کنیم. هم چنین در شهرستان های بناب، اسکو، میانه و شبستر نیز ساختمان ها در حال تاسیس هستند و امیدواریم سازمان بودجه لازم را در اختیار ما قرار دهد تا بتوانیم دهه فجر سال جاری ساختمان های این شهرستان ها را نیز افتتاح کنیم.

 

print